TBD S.A.
www.tbd.pl
www.polifarb-debica.pl
www.beckers.pl

ATLAS

www.atlas.com.pl

 

PCW S.A.
www.polifarb.pl
www.dekoral.pl

 

 


 

NOBILES
www.nobiles.pl
www.levis-farby.pl
www.sadolin.pl

 

 

 

 

NOWA DOLINA NIDY

www.nowa-dolina.pl

 


 

ŚNIEŻKA
www.sniezka.pl

 

 

DULUX

www.dulux.pl

 

 

DEN BRAVEN

www.denbraven.pl

 

 

RAFIL
www.rafil.pl

 

 

NORGIPS
www.norgips.pl
 

 

I inni: ANSER, ATLAS, CAPAROL, FLUGGER, HAJDUKI, HAMMERITE, ICI PILAWA, INCHEM, KNAUF, MAPEI, MIX, NOWA DOLINA NIDY, NIDA GIPS, OFO, PROCHEM, RIGIPS, ROCKWOOL, SIGMA COATINGS, SOUDAL, STYROPOL, TEKNOS, TIKKURILA COATINGS, TROTON

 

 

   

O hurtowni MAL-TAP:

 

          W 1992 roku z inicjatywy Marka Szkudlarka powstała firma rodzinna "Mal-Tap" z siedzibą w Pleszewie zajmująca się początkowo handlem hurtowym oraz detalicznym farb i lakierów. W kolejnych latach działalności powstawały sklepy firmowe w Ostrowie Wielkopolskim oraz w Jarocinie, a także poszerzyliśmy swoją ofertę o systemy dociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, mieszalniki farb i tynków, wełny mineralne oraz płytki ceramiczne.

         Nasza  Firma  cały  czas się rozwija  biorąc udział  w  szkoleniach, nabywamy wiedzę o nowych technologiach, którą to wiedzą chętnie się z Państwem podzielimy w razie powstawania problemów w trakcie budowy lub remontu domu.

          Na dzień dzisiejszy firma Mal-Tap posiada mocną i szeroką ofertę zbudowaną w oparciu o elitę producentów, którymi są najbardziej renomowane koncerny budowlane i farbiarskie w Polsce oraz na całym świecie.